logo    TORBA s.r.o.  Vítejte na našich stránkách...   

Fotogalerie z realizací

Vážení zákazníci,

 

historie firmy sahá již do roku 1990, kdy byla založena p. L. Vernerem jako fyzickou osobou, z důvodu jejího rozšíření v roce 2003 se transformovala na společnost s ručeným omezeným. Za celou dobu její existence se realizovalo mnoho zakázek, a proto bychom Vám rádi představili drobný zlomek našich uskutečněných realizací:

 

-        RD Klášterec nad Ohří

-        RD Poplze

-        RD Most

-        RD Lovosice

-        RD Třebívlice

-        RD Střelná u Teplic

-        RD Čížkovice

-        RD Louny

 

a mnoho dalších………..

 

V případě Vašeho zájmu a se svolením našich zákazníků jsme Vám schopni ukázat více u nás v  ZAHRADNICKÉM CENTRU, kde se budeme těšit na Vaši návštěvu.

 

Se srdečným pozdravem

 

Luboš Verner     za TORBA s.r.o.

mobil: +420 602 932 279

email: torbasro@seznam.cz


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.


Vlastní vyhledávání
ODQwN